Aktualności

2018-02-25

R+T Stuttgart 2018

 

W dniach 27.02-03.03.2018 wzięliśmy udział w międzynarodowych tarchach R+T Stuttgart. Zaprezentowaliśmy nowości technologiczne, wśród których znajdują się nasze topowe produkty, w tym Tarasola Technic, jak i nowości rynkowe – Tarasola Loft i Light – będące odpowiedzią na wymagania nowoczesnej architektury. Oferta firmy Tarasola to nie tylko konstrukcje, ale także produkty dodatkowe typu rolety screen oraz systemy przeszkleń.
 

 

          

 

 

2017-09-05

Tarasola zdobyła Znak Jakości!

Z wielką radością i dumą informujemy, że decyzją Kapituły marka Tarasola w kategorii „Zadaszenie” została Laureatem projektu Home Zone - jakość i niezawodność w edycji 2017. Nasze produkty zostały docenione przez specjalistów branży architektonicznej za wyjątkową innowacyjność i funkcjonalność. Gala finałowa na której zostaną nagrodzeni Laureaci projektu odbędzie się 29.11.2017. Więcej informacji już niedługo.

2017-08-24

Tarasola na targach Zieleń to życie!

Już 31 sierpnia wyjeżdżamy na targi Zieleń to życie z naszym partnerem Garden Space.  Do 2 września będziecie mogli zobaczyć naszą wystawę, na której zaprezentujemy flagowy produkt- Tarasolę Technic. Będzie to również świetna okazja do rozmowy z ekspertami, którzy wyjaśnią działanie naszych innowacyjnych zadaszeń. Spotkajmy się!

2017-07-21

Letnie grillowanie w ogrodzie!

Zrealizuj swoje marzenia o tarasie i zyskaj!

Przyjdź do nas i podpisz umowę na model Tarasoli Technic a otrzymasz rabat -30% od ceny zakupu!!! A to nie wszystko! Możesz również zyskać kupując dodatkowe wyposażenie swojego nowego tarasu. Jeśli zdecydujesz się na kupno rolet zaciemniających (SCREEN) także dostaniesz rabat -30%! Pamiętaj! Oferta jest ważna tylko do końca sierpnia! Zapraszamy!

 

2017-06-21

Próba Tarasola

Copyright © Tarasola - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Tarasola

Change for you, site available soon.