Lepiej rozmawia się z inwestorem, dzięki któremu można zarobić więcej. Wówczas nawiązanie współpracy staje się owocne dla obu stron. Jest to model współpracy na którym nam zależy.  Wierzymy, że właściwa kooperacja zaowocuje wspólnymi zyskami
i utrzymaniem wysokich standardów.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości automatycznych zadaszeń tarasów, które dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.  Możemy zaproponować tarasole o delikatniejszej budowie oraz te bardziej wyraziste
z zadaszeniem z paneli aluminiowych. Szeroka gama typów naszych zadaszeń pozwala architektom i deweloperom na zaplanowanie montażu zaraz przy domu lub na dachu biurowca czy patio galerii handlowej.

Biurowiec Orion, Lublin

Do zadaszeń możemy zamontować szklane osłony chroniące przed wiatrem, rolety chroniące przed insektami i wzrokiem sąsiadów, promienniki ciepła dzięki którym można spędzać czas na tarasie w chłodne dni. Oświetlenie punktowe zamontowane w belkach przeciwwietrznych lub taśmowe wzdłuż ramienia  pozwoli na spędzanie czasu na zewnątrz nawet, gdy się już ściemni. System audio bluetooth umożliwia słuchanie ulubionej muzyki a sterowanie pilotem lub za pomocą aplikacji w smartphonie to ogromna wygoda, którą także docenią. Zamontowane na dachu czujniki pogodowe zareagują odpowiednio na zmieniającą się pogodę kiedy klient będzie poza domem.

Biurowiec Orion, Lublin

Jako producent współpracujemy z biurami architektonicznymi, architektami wnętrz i krajobrazu oraz deweloperami chcącymi rozszerzyć swoje portfolio możliwości o wysokiej jakości, automatyczne zadaszenia tarasów. Tarasole możemy zamontować przy domkach szeregowych, wolnostojących, na tarasach domów i restauracji a nawet na dachach apartamentowców czy biurowców (realizacja na 46 piętrze Warsaw Unit).

Zobacz naszą realizacje – najwyżej położona pergola w całej Europie!

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami