Regulamin promocji

REGULAMIN PROMOCJI LETNIEJ -
RABAT 20-25% NA WYBRANE MODELE TARASOLI

 

1. Niniejszy Regulamin określa zasady promocji prowadzonej przez Organizatora.
2. Organizatorem promocji jest TARASOLA Sp. z o.o. Spółka Komandytowa, z siedzibą w Warszawie. 
3. Promocja prowadzona jest terenie Rzeczpospolitej Polskiej i obowiązuje od 22 czerwca 2018 r. do odwołania.
4. Promocja przeznaczona jest dla osób, zwanych dalej Uczestnikami, które w okresie trwania promocji poproszą o wycenę produktu TECHNIC, FLAT, CUBIC, LIGHT, a następnie podpiszą umowę na realizację projektu wybranej tarasoli.
5. Wycena przedstawiana na podstawie informacji przekazanych drogą telefoniczną, mailową lub osobiście w siedzibie firmy oraz Salonach Garden Space uwzględnia rabat, ale jest wyceną wstępną. Ostateczna wycena z uwzględnieniem rabatu w ramach promocji przedstawiana jest dopiero po dokonaniu szczegółowego pomiaru przedprodukcyjnego oraz sprawdzeniu warunków technicznych na miejscu montażu. 
6. W ramach promocji przysługują następujące rabaty: na model TECHNIC - 25% rabatu, na modele FLAT, CUBIC, LIGHT - 20% rabatu. Rabat obejmuje tylko cenę konstrukcji. Rabat nie obejmuje ceny usługi montażu oraz akcesoriów dodatkowych, tj. m.in. promienników ciepła, oświetlenia, przeszkleń.
7. Dane osobowe Uczestników Promocji będą wykorzystywane zgodnie z Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, Dz. Urz. UE L 119, s. 1).
8. Udział uczestnika w Promocji oznacza akceptację Regulaminu promocji, a tym samym jego zasad.
9. Reklamacje dotyczące Promocji można zgłaszać w formie elektronicznej na adres e-mail: tarasola@tarasola.pl.
10. Reklamacje będą rozpatrywane w terminie 14 dni od daty wpłynięcia. 
11. Zgłoszenie reklamacji powinno zawierać dokładny opis reklamacji oraz dane Uczestnika niezbędne do udzielenia mu odpowiedzi. Po rozpoznaniu reklamacji Uczestnik zostanie poinformowany w formie e-mailowej o sposobie rozpatrzenia reklamacji.
 

 

Copyright © Tarasola - 2014. Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij
Tarasola

Change for you, site available soon.