Architekt wkłada serce i siły w to, by zamienić czarną ziemię w zielone miejsce dające możliwość odpoczynku i wyciszenia. Kreuje przestrzeń tworząc otoczenie odpowiadające wymaganiom klientów, którzy chcą korzystać z ogrodu, tarasu
i świeżego powietrza dłużej, niż tylko 4 czy 5 miesięcy w roku. Marzą o miejscu do odpoczynku, organizacji rodzinnego grilla czy przyjęcia dla przyjaciół, podziwiania rozgwieżdżonego nieba, ale także często miejsca do pracy, szczególnie kiedy ich zawód pozwala na pracę z domu. Jak Ty możesz stworzyć im taką możliwość? Włącz do projektu domu i ogrodu automatyczne zadaszenie tarasowe marki Tarasola.

zadaszenie tarasu

Tarasole to zadaszenia tarasów dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Do zadaszeń możemy także zaproponować szklane osłony chroniące przed wiatrem, rolety chroniące przed insektami czy wzrokiem ciekawskich sąsiadów oraz promienniki ciepła dzięki którym będą mogli spędzać czas na tarasie
w chłodne dni. Oświetlenie punktowe zamontowane w belkach przeciwwietrznych lub taśmowe LED wzdłuż ramienia pozwoli na spędzanie czasu na zewnątrz nawet, gdy się ściemni. System audio bluetooth umożliwia słuchanie ulubionej muzyki spędzając czas pod tarasolą. Sterowanie pilotem lub za pomocą aplikacji w smartphonie to ogromna wygoda, którą także docenią. Zamontowane na dachu czujniki pogodowe zareagują odpowiednio na zmieniającą się pogodę kiedy klient będzie poza domem.

 

 

Jesteśmy oficjalnym partnerem Stowarzyszenia Architektów Polskich.
Celem naszej współpracy jest poszerzenie świadomości dotyczące rozwiązań architektonicznych uwzględniających wykorzystanie nowoczesnych zadaszeń tarasowych – tarasoli.
Liczymy, że dzięki temu już wkrótce w przestrzeni publicznej pojawi się więcej zadaszeń marki Tarasola, zarówno przy nieruchomościach komercyjnych, jak i przy tych o charakterze zabytkowym.Jesteśmy dumni, że wspólnie możemy kreować rozwój architektury.

Stwórzmy razem wyjątkową przestrzeń

Tarasola współpracuje z architektami wnętrz i ogrodów, biurami architektonicznymi i projektantami, aby zapewnić ich klientom przestrzeń, jaką sobie wymarzyli. Zadaszenia tarasów możemy dopasować do wielkości tarasu, koloru elewacji i ogólnego wystroju. Wspomożemy Cię naszą wiedzą i doświadczeniem, pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie z którego Ty i Twój klient będziecie w pełni zadowoleni.

Udostępnimy Ci:

  • katalogi,
  • pliki DWG,
  • wzorniki,
  • modele 3D.

Jeśli potrzebujesz przeszkolenia, nasi doradcy chętnie je dla Ciebie zorganizują.

Rejestrując się na naszej stronie zyskujesz dostęp do elektronicznych wersji katalogów, cenników, formularzy zamówień oraz instrukcji.

Formularz kontaktowy

    Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. H. Kołątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin, drogą elektroniczną na adres e-mail: bok@tarasola.com, lub telefonicznie pod numerem +48 535 34 00 01.

    Masz więcej pytań?