Powszechną prawdą jest, że lepiej rozmawia się z inwestorem, dzięki któremu można zarobić więcej, niż z takim, który chce zarobić na nas. Wówczas nawiązanie współpracy staje się owocne dla obu stron. Jest to model współpracy na którym nam zależy.  Wierzymy, że właściwa kooperacja zaowocuje wspólnymi zyskami i utrzymaniem wysokich standardów.

Jesteśmy producentem wysokiej jakości automatycznych zadaszeń tarasów, które dostosowane są do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.  Możemy zaproponować tarasole o delikatniejszej budowie oraz te bardziej wyraziste z zadaszeniem z paneli aluminiowych. Szeroka gama typów naszych zadaszeń pozwala architektom i deweloperom na zaplanowanie montażu zaraz przy domu lub na stworzenie oddzielnej altany na środku ogrodu w otoczeniu krzewów i drzew. Klienci na pewno docenią jakość wykonania, wygląd oraz zaoferowane im możliwości.

pergole tarasowe
Biurowiec Orion, Lublin

Do zadaszeń możemy zamontować szklane osłony chroniące przed wiatrem, rolety chroniące przed insektami i wzrokiem sąsiadów, promienniki ciepła dzięki którym można spędzać czas na tarasie w chłodne dni. Oświetlenie punktowe zamontowane w belkach przeciwwietrznych lub taśmowe wzdłuż ramienia  pozwoli na spędzanie czasu na zewnątrz nawet, gdy się już ściemni. System audio bluetooth umożliwia słuchanie ulubionej muzyki a sterowanie pilotem lub za pomocą aplikacji w smartphonie to ogromna wygoda, którą także docenią. Zamontowane na dachu czujniki pogodowe zareagują odpowiednio na zmieniającą się pogodę kiedy klient będzie poza domem.

Nowoczesne zadaszenie tarasowe Tarasola Technic, konstrukcja modułowa z roletami przeciwwietrznymi.
Nowoczesne zadaszenie tarasowe Tarasola Technic, konstrukcja modułowa z roletami przeciwwietrznymi.

Jako producent współpracujemy z biurami architektonicznymi, architektami wnętrz i krajobrazu oraz deweloperami chcącymi rozszerzyć swoje portfolio możliwości o wysokiej jakości, automatyczne zadaszenia tarasów. Tarasole możemy zamontować przy domkach szeregowych, wolnostojących, na tarasach domów i restauracji a nawet na dachach apartamentowców czy biurowców.

Najwyżej zamontowane zadaszenie tarasowe w całej Europie.

Zobacz film z montażu 13 konstrukcji Tarasola Technic na 45 piętrze biurowca Warsaw Unit w Wraszawie.

Formularz kontaktowy

    Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. H. Kołątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin, drogą elektroniczną na adres e-mail: bok@tarasola.com, lub telefonicznie pod numerem +48 535 34 00 01.

    W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

    Zapisz się do newslettera

    Bądź na bieżąco z naszymi nowościami