Włącz projekt tarasoli do wniosku o dofinansowanie dla branży HoReCa!

Od  6 maja trwa proces składania wniosków o dofinansowanie dla branży HoReCa ze środków KPO.  Nie zwlekaj, uwzględnij w projekcie postawienie tarasoli, czyli zadaszenia ogródka przy hotelu lub restauracji, które da Ci możliwość rozszerzenia Twoich usług i zyskania przewagi konkurencyjnej.

Skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta, aby poznać naszą ofertę oraz otrzymać kontakt do specjalisty od dofinansowań dla HoReCa.

Jakie są plusy tarasoli?

Tarasola = dodatkowa przestrzeń. Decydując się na montaż tarasoli zwiększasz powierzchnię restauracji, zyskujesz zadaszony ogródek czy patio, możesz przyjmować większą liczbę gości. Zadaszenie ułatwia organizację dużych imprez plenerowych oraz zamkniętych uroczystości typu komunie, obiady poślubne itp.

Czy dzięki zamontowaniu tarasoli zyskam całoroczną przestrzeń?

Tarasola to rozwiązanie, dzięki któremu Twój ogródek lub patio będą do dyspozycji klientów praktycznie przez cały rok. Wyposażenie zadaszenia w boczne przeszklenia oraz promienniki ciepła sprawia, że w tak zaaranżowanej, dodatkowej przestrzeni możesz obsługiwać gości niezależnie od tego jaka pogoda panuje na zewnątrz.

W jaki sposób przebiega montaż tarasoli?

Każdą realizację planujemy tak, aby czas montażu ograniczał się do niezbędnego minimum. Wszystko zależy od wielu czynników typu: rodzaj zadaszenia, miejsce montażu, powierzchnia tarasu, ograniczenia wynikające z architektury budynku. Zazwyczaj jednak prace montażowe trwają od kilku do kilkunastu dni – przebiegają zdecydowanie szybciej niż tradycyjna rozbudowa obiektu. Co ważne, montaż tarasoli nie wymaga wyłączenia całego lokalu z użytkowania –  przez cały czas możesz obsługiwać gości. 

Czy tarasola będzie pasować do stylu architektonicznego budynku?

Cechą charakterystyczną tarasoli jest dopasowanie do każdego stylu i kontekstu architektonicznego – sprawdza się zarówno w budownictwie tradycyjnym jak i nowoczesnym.

Zobacz nasze realizacje

Jak przebiega proces współpracy?

1.


Wstępna wycena

Na podstawie informacji z formularza kontaktowego oraz rozmowy przygotowujemy wstępną wycenę zadaszenia.

2.


Bezpłatny pomiar

Umawiamy spotkanie z naszym przedstawicielem w celu dokładnego pomiaru i ustalenia szczegółów inwestycji.

3.


Oferta ostateczna

W oparciu o zebrane informacje przygotowujemy ostateczną wycenę Twojej inwestycji.

4.


Decyzja o rozpoczęciu inwestycji

Ty decydujesz, my zaczynamy działać.

Co zyskasz?

Zwiększenie przestrzeni

Dodatkowa przestrzeń do dyspozycji, dzięki której możesz przyjmować więcej gości.

Całoroczny taras

Taras użytkowany praktycznie 365 dni w roku. Czy to wietrzny dzień, czy to zima – Twój ogródek kusi klientów!

Oszczędność czasu

Montaż tarasoli jest zdecydowanie mniej czasochłonny niż tradycyjna rozbudowa obiektu użytkowego. Zazwyczaj nie ma konieczności wyłączania lokalu z użytku.

Korzystne finansowanie

Finansujesz tarasolę za pomocą leasingu.

Estetyka

Tarasola pasuje do każdego rodzaju zabudowy architektonicznej od zabytkowego budynku w stylu pałacowym do nowoczesnych, surowych brył.

Bezpieczeństwo

Porywisty wiatr czy ulewny deszcz nie popsują nastroju Twoim gościom, którzy nawet w niesprzyjających warunkach pogodowych mogą bezpiecznie korzystać z tarasu.

Polecane produkty

Formularz kontaktowy

    Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. H. Kołątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin, drogą elektroniczną na adres e-mail: bok@tarasola.com, lub telefonicznie pod numerem +48 535 34 00 01.

    Bezpośredni kontakt

    Masz pytania? Skonsultuj się bezpośrednio z Biurem Obsługi Klienta.

    Biuro Obsługi Klienta

    W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb