Oświetlenie na taras

Element, który z pewnością doda funkcjonalności każdej tarasoli. Wysokiej jakości punkty świetlne lub listwy LED dostępne w naszej ofercie, to doskonałe narzędzie do stworzenia niezwykłego klimatu, w dowolnym momencie i o każdej porze. Zintegrowane oświetlenie oferuje nieograniczone możliwości. Wydobywające się światło może mieć odcień biały ciepły 3000K, biały zimny lub RGB. Oświetleniem LED zintegrowanym z belkami przeciwwietrznymi lub lamelami można wygodnie sterować za pomocą pilota. Dzięki dodatkowej opcji ściemniania możemy zmieniać natężenie światła, tworząc przyjemną atmosferę. Wkomponowane w konstrukcję okablowanie lamp jest estetycznie zamaskowane. Nasze oświetlenie zaprojektowane jest zgodnie z najnowszymi trendami i pasuje do wyposażenia każdej konstrukcji.

Bardzo ważnym elementem aranżacji tarasu jest jego oświetlenie. Źródło światła pozwala w pełni korzystać z przestrzeni na świeżym powietrzu po zmroku w ciepłe letnie wieczory i nie tylko. Praktyczne lampy na taras, które możesz zintegrować z zadaszeniem od Tarasola, są funkcjonalne, energooszczędne, odporne na warunki atmosferyczne oraz tworzą niepowtarzalny klimat. Warto zadbać o niebanalne źródła światła, którym jest oferowane nowoczesne oświetlenie tarasu.

Efektowne oświetlenie tarasu

Oświetlenie LED nie tylko zapewni dobrą widoczność, ale stworzy klimatyczną atmosferę, kiedy zajdzie słońce. Wybierając zadaszony taras, warto zwrócić uwagę na wariant jego oświetlenia, który posiadamy w swojej ofercie. Konstrukcje tarasu wyposażone w estetyczne i nowoczesne lampy LED, są spójne z aranżacją na tarasie, w ogrodzie, czy balkonie. Natężenie światła i barwa światła może być regulowana bezpośrednio z Twojego smartfonu, łatwo więc dostosujesz oświetlenie do swojego nastroju.

Nieinwazyjne lampy tarasowe

Oświetlenie zewnętrzne jest wkomponowane w belki konstrukcyjne zadaszenia Twojego tarasu i w żaden sposób nie ingeruje w ogólną koncepcję zagospodarowania przestrzeni. Przeciwnie, dyskretnie umieszczone, nastrojowo oświetlą taras, balkon i miejsca ogrodu.

Zaprojektuj
swoją wymarzoną tarasolę

Masz więcej pytań?