Oświetlenie na taras

Element, który z pewnością doda funkcjonalności każdej tarasoli. Wysokiej jakości punkty świetlne lub listwy LED dostępne w naszej ofercie, to doskonałe narzędzie do stworzenia niezwykłego klimatu, w dowolnym momencie i o każdej porze. Zintegrowane oświetlenie oferuje nieograniczone możliwości. Wydobywające się światło może mieć odcień biały ciepły 3000K, biały zimny lub RGB. Oświetleniem LED zintegrowanym z belkami przeciwwietrznymi lub lamelami można wygodnie sterować za pomocą pilota. Dzięki dodatkowej opcji ściemniania możemy zmieniać natężenie światła, tworząc przyjemną atmosferę. Wkomponowane w konstrukcję okablowanie lamp jest estetycznie zamaskowane. Nasze oświetlenie zaprojektowane jest zgodnie z najnowszymi trendami i pasuje do wyposażenia każdej konstrukcji.

Bardzo ważnym elementem aranżacji tarasu jest jego oświetlenie. Źródło światła pozwala w pełni korzystać z przestrzeni na świeżym powietrzu po zmroku w ciepłe letnie wieczory i nie tylko. Praktyczne lampy na taras, które możesz zintegrować z zadaszeniem od Tarasola, są funkcjonalne, energooszczędne, odporne na warunki atmosferyczne oraz tworzą niepowtarzalny klimat. Warto zadbać o niebanalne źródła światła, którym jest oferowane nowoczesne oświetlenie tarasu.

Efektowne oświetlenie tarasu

Oświetlenie LED nie tylko zapewni dobrą widoczność, ale stworzy klimatyczną atmosferę, kiedy zajdzie słońce. Wybierając zadaszony taras, warto zwrócić uwagę na wariant jego oświetlenia, który posiadamy w swojej ofercie. Konstrukcje tarasu wyposażone w estetyczne i nowoczesne lampy LED, są spójne z aranżacją na tarasie, w ogrodzie, czy balkonie. Natężenie światła i barwa światła może być regulowana bezpośrednio z Twojego smartfonu, łatwo więc dostosujesz oświetlenie do swojego nastroju.

Nieinwazyjne lampy tarasowe

Oświetlenie zewnętrzne jest wkomponowane w belki konstrukcyjne zadaszenia Twojego tarasu i w żaden sposób nie ingeruje w ogólną koncepcję zagospodarowania przestrzeni. Przeciwnie, dyskretnie umieszczone, nastrojowo oświetlą taras, balkon i miejsca ogrodu.

 

Rodzaje oświetlenia:

LED Spot

Oświetlenie LED Spot to małe, okrągłe diody, emitujące światło w jednym kolorze. Punktowe oświetlenie LED tworzy atrakcyjny efekt wizualny, a także zapewnia odpowiednie oświetlenie podczas zmroku. W tarasoli może być montowane na belkach i lamelach, aby stworzyć ciepłe, przyjemne oświetlenie na tarasie.

Temperatura: światło białe ciepłe 3000K 

Napięcie: 24V

Wymiar: 23 mm (średnica)

 

 

 

LED Strip White

LED Strip White to elastyczna taśma z wbudowanymi diodami LED, które emituje światło w barwie ciepłej białej. Taśmy LED są dostępne w różnych długościach, co umożliwia ich dopasowanie do nawet bardzo dużej powierzchni.

Temperatura: światło białe ciepłe 3200K

Napięcie: 24V 

Wymiar: dopasowywany do konstrukcji

 

LED Strip RGB

LED Strip RGB to taśmy, które pozwalają na uzyskanie różnych barw światła poprzez zmieszanie podstawowych kolorów w różnych proporcjach. Taśmy RGB są popularne w dekoracji i oświetleniu ze względu na ich zdolność do tworzenia różnych kolorów i efektów wizualnych. Umożliwiają płynne zmiany barw, migotanie czy pulsowanie. LED Strip zawiera także barwę zimną białą. 

Temperatura: brak temperatury barwowej

Napięcie: 24V

Wymiar: dopasowywany do konstrukcji

 

 

LED Box

LED Box jest zwykle wykonane z kilku diod LED, które emitują ciepłe, miękkie światło, tworząc przyjemny i relaksujący nastrój. Dzięki swojej niewielkiej wielkości, oświetlenie to można zamontować na belkach lub lamelach tarasoli. To oświetlenie jest popularne ze względu na swoją naturalną barwę, która jest podobna do tradycyjnego oświetlenia żarowego.

Temperatura: światło białe ciepłe 3000K

Napięcie: 24V

Wymiary: 125 mm x 35 mm

 

 

LED Line

Oświetlenie LED Line składa się z diod LED, umieszczonych wzdłuż panelu o długości 51 cm. Dzięki temu emituje ono więcej światła niż mniejsze oświetlenie, co pozwala na dobrą widoczność wokół tarasoli, zapewniając przyjemną atmosferę. Z tym oświetleniem można wyróżnić i podkreślić niektóre elementy ogrodu lub tarasu, co wpływa na ich estetykę i wizualną atrakcyjność.

Temperatura: światło białe ciepłe 3200-3300K

Napięcie: 24 V

Wymiary: 510 mm x 23,6 mm 

 

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę