Design

Tarasola Flat to rozwiązanie, które powstało z myślą o uwarunkowaniach współczesnej architektury. Zachowanie kątów prostych sprawia, że Flat doskonale wpisuje się w nowoczesną bryłę.

Konstrukcja składa się z aluminiowych ekstrudowanych profili, tkaninowego zwijanego dachu oraz daszka systemowego, który osłania materiał po złożeniu. Zadaszenie w standardzie wykonane jest z trójwarstwowej tkaniny Techprotect, która jest w pełni wodoszczelna, w 100% zacieniająca, odporna na nagrzewanie i przenikanie promieni UV.  Dach tarasoli Flat został zaprojektowany w taki sposób, aby materiał cięty klinowo, mógł swobodnie odprowadzać wodę deszczową na jedną ze stron. Woda za pomocą rynny bocznej przekazywana jest do profili podporowych konstrukcji tarasoli i następnie  odprowadzana na zewnątrz. 

Konstrukcja, która wizualnie wyróżnia się lekkością i prostotą, w rzeczywistości jest bardzo solidna, dostosowana do trudnych i zmiennych warunków pogodowych.

Tarasola Flat

Wszystkie ceny są cenami netto

Konstrukcja:

  • Przyścienna 400 x 400 cm – 27 800 zł

Akcesoria:

  • Oświetlenie LED 12 spotów – 3 650 zł
Przedstawione wyceny nie stanowią oferty handlowej, są tylko przykładową kalkulacją tarasoli o podanych wymiarach, uwzględniająca montaż. Powyższe zdjęcie ma charakter poglądowy. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, skonfiguruj tarasolę, a my na podstawie przesłanych danych przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Zadaszenie z trójwarstwowej tkaniny.
Automatycznie sterowane.
Łączenie modułowe.
Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h.

Modele

  • Pavilon

  • Gardena

Kolory

Kolor zadaszenia
Kolor konstrukcji

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę