Design

Stałe zadaszenie tarasu z dachem z poliwęglanu

Stały, wykonany z poliwęglanu, dach Tarasoli Fix nie tylko skutecznie chroni taras przed warunkami atmosferycznymi, ale jednocześnie sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza, optycznie powiększona i nabiera bardziej otwartego charakteru. Dach wykonany z poliwęglanu charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością światła, termoizolacyjnością oraz ochroną przed promieniowaniem UV. Tarasola Fix oferuje możliwości personalizacji i dekoracji, pozwalając na dostosowanie wyglądu do indywidualnych potrzeb i estetyki przestrzeni.

Konstrukcja dostosowana do montażu dachu szklanego

Rama konstrukcji dostosowana jest również pod montaż dachu szklanego. Przezierny dach sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza, optycznie powiększona i nabiera bardziej otwartego charakteru.

Opcja z panelem stałym ściennym / sufitowym

Panel stały ścienny to wszechstronny produkt, który może być wykorzystywany zarówno jako częściowa, jak i całkowita zabudowa ścian konstrukcji. Ten sam panel może być zamontowany na dachu pod poliwęglanem/szkłem. Jego głównym zadaniem jest ochrona przed intensywnym światłem słonecznym, wiatrem i deszczem. Zapewnia częściowe zacienienie, co jest szczególnie ważne w przypadku miejsc, gdzie przezroczysty dach nagrzewa się na słońcu. Panel, tworzy unikalny efekt wizualny, zwłaszcza w połączeniu z oświetleniem LED.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu z tkaniną dolną

Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia dachu dolnego – tkaniny, która przykryje zadaszenie od dołu. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny wyposażonej w belki umożliwiające montaż oświetlenia LED.

W przypadku dachu ze szkła i poliwęglanu dach dolny zapewnia zacienienie przestrzeni pod tarasolą.   Z kolei przy zadaszeniu z blachy tkanina dolna ukryje widoczną od dołu blachę, nadając zadaszeniu bardziej estetyczny wygląd.

Opcja z dachem z blachy trapezowej

Tarasola Fix  wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach) to doskonale zaprojektowane zadaszenie tarasu, które zapewni ochronę przed słońcem, deszczem i innymi warunkami atmosferycznymi, pozwalając jednocześnie cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.

Dach dostosowany do montażu paneli fotowoltaicznych

Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie z blachy trapezowej to nie tylko ochrona tarasu, ale również świetna możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania  samochodu elektrycznego.

Tarasola nie montuje paneli fotowoltaicznych – pozostawia to specjalistom – ale zapewnia konstrukcję, która jest przystosowana do takiego montażu. Wszelkie zgłoszenia instalacji PV inwestor musi wykonać sam.

Pobierz katalog i poznaj Tarasolę Fix

Tarasola Fix – nowość

Pobierz katalog Dachów stałych i poznaj korzyści montażu Tarasoli Fix w  Twoim ogrodzie.

Galeria

Akcesoria

Tkanina dolna

Shutters

Oświetlenie LED

Przeszklenia

Promienniki

Rolety zacieniające

Panel stały sufitowy

Panel stały ścienny

Pomieszczenie gospodarcze

Zapytaj o wycenę

    Kolor Konstrukcji:

    Kolor blachy:

    Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. H. Kołątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin, drogą elektroniczną na adres e-mail: bok@tarasola.com, lub telefonicznie pod numerem +48 535 34 00 01.

    W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

    Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę