Design

Tarasola Fix  wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach) to doskonale zaprojektowane zadaszenie tarasu, które zapewni ochronę przed słońcem, deszczem i innymi warunkami atmosferycznymi, pozwalając jednocześnie cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.

Bez względu na architekturę Twojego domu, Tarasola Fix będzie doskonale harmonizować z otoczeniem, tworząc piękny i praktyczny element przestrzeni życiowej.

Podobnie jak inne nasze produkty, Tarasola Fix jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają trwałość i odporność na warunki atmosferyczne. Solidna konstrukcja gwarantuje stabilność, a wysokiej jakości materiały użyte do produkcji zapewniają ochronę przed promieniami UV oraz skuteczne odprowadzanie wody. Niezależnie od tego, czy masz mały taras czy przestronny ogród, Tarasola Fix doskonale dopasuje się do Twoich potrzeb.

Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu
Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu z panelami fotowoltaicznymi

Opcja z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie to nie tylko ochrona tarasu, ale również świetna możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym.

W zestawie z panelami fotowoltaicznymi można dokupić ładowarkę w poziomie mocy do 22kW, 32A, 3-fazową z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiającą ładowanie z maksymalną dostępną mocą bez jej przekraczania.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Opcjonalnie można zamówić dach dolny, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED.

Montaż dodatkowego wyposażenia (tkanina dolna, oświetlenie LED, shuttersy, przeszklenia, rolety zacieniające czy promienniki ciepła) sprawi, że zaaranżujesz estetyczną i funkcjonalną przestrzeń do spędzania czasu praktycznie 365 dni w roku, niezależnie od pory dnia czy pogody.

Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu z tkaniną dolną

Tarasola Fix = Tarasola Carport

Główną ideą przyświecającą pracom nad projektem Tarasoli Fix była wielofunkcyjność konstrukcji. Po za przestrzenią typowo wypoczynkową, Tarasola Fix (przy odpowiedniej aranżacji) z powodzeniem spełnia funkcję nowoczesnej wiaty garażowej – Tarasoli Carport.

Stałe zadaszenie sprawia, że jesteś w stanie wyposażyć konstrukcję w panele fotowoltaiczne oraz ładowarkę do samochodu elektrycznego. Zyskujesz tym samym tańszą alternatywę dla garażu, która nie tylko ochroni Twój samochód przed deszczem, śniegiem, gradem i spadającymi liśćmi, ale umożliwi też naładowanie samochodu elektrycznego w domu, bez konieczności przemieszczania się do najbliższej stacji ładowania.

Galeria

Akcesoria

Tkanina dolna

Shutters

Oświetlenie LED

Przeszklenia

Promienniki

Rolety zacieniające

Pobierz katalog i poznaj Tarasolę Fix

Tarasola Fix – nowość

Pobierz katalog i poznaj korzyści montażu Tarasoli Fix w  Twoim ogrodzie.

Masz więcej pytań?

Promocja jesień pod tarasolą