Design

Stałe zadaszenie tarasu z dachem z poliwęglanu

Stały, wykonany z poliwęglanu, dach Tarasoli Fix nie tylko skutecznie chroni taras przed warunkami atmosferycznymi, ale jednocześnie sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza, optycznie powiększona i nabiera bardziej otwartego charakteru. Dach wykonany z poliwęglanu charakteryzuje się wysoką przepuszczalnością światła, termoizolacyjnością oraz ochroną przed promieniowaniem UV. Tarasola Fix oferuje możliwości personalizacji i dekoracji, pozwalając na dostosowanie wyglądu do indywidualnych potrzeb i estetyki przestrzeni.

Konstrukcja dostosowana do montażu dachu szklanego

Rama konstrukcji dostosowana jest również pod montaż dachu szklanego. Przezierny dach sprawia, że przestrzeń staje się jaśniejsza, optycznie powiększona i nabiera bardziej otwartego charakteru.

Opcja z panelem stałym ściennym / sufitowym

Panel stały ścienny to wszechstronny produkt, który może być wykorzystywany zarówno jako częściowa, jak i całkowita zabudowa ścian konstrukcji. Ten sam panel może być zamontowany na dachu pod poliwęglanem/szkłem. Jego głównym zadaniem jest ochrona przed intensywnym światłem słonecznym, wiatrem i deszczem. Zapewnia częściowe zacienienie, co jest szczególnie ważne w przypadku miejsc, gdzie przezroczysty dach nagrzewa się na słońcu. Panel, tworzy unikalny efekt wizualny, zwłaszcza w połączeniu z oświetleniem LED.

 

Opcja z dachem z blachy trapezowej

Tarasola Fix  wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach) to doskonale zaprojektowane zadaszenie tarasu, które zapewni ochronę przed słońcem, deszczem i innymi warunkami atmosferycznymi, pozwalając jednocześnie cieszyć się pięknem otaczającej przyrody.

 

Opcja z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie to nie tylko ochrona tarasu, ale również świetna możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym.

W zestawie z panelami fotowoltaicznymi można dokupić ładowarkę w poziomie mocy do 22kW, 32A, 3-fazową z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiającą ładowanie z maksymalną dostępną mocą bez jej przekraczania.

Tarasola Fix stałe zadaszenie tarasu z tkaniną dolną

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Opcjonalnie można zamówić dach dolny, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED.

Montaż dodatkowego wyposażenia (tkanina dolna, oświetlenie LED, shuttersy, przeszklenia, rolety zacieniające czy promienniki ciepła) sprawi, że zaaranżujesz estetyczną i funkcjonalną przestrzeń do spędzania czasu praktycznie 365 dni w roku, niezależnie od pory dnia czy pogody.

Galeria

Akcesoria

Tkanina dolna

Shutters

Oświetlenie LED

Przeszklenia

Promienniki

Rolety zacieniające

Panel stały sufitowy

Panel stały ścienny

Pomieszczenie gospodarcze

Pobierz katalog i poznaj Tarasolę Fix

Tarasola Fix – nowość

Pobierz katalog i poznaj korzyści montażu Tarasoli Fix w  Twoim ogrodzie.

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę