Design

To nowa odsłona flagowego zadaszenia jakim jest Tarasola Technic. Dzięki wprowadzonym zmianom jest ono znacznie bardziej funkcjonalne i atrakcyjne wizualnie. Zredukowanie do minimum połączeń śrubowych nadaje zadaszeniu nowoczesny charakter oraz sprawia, że jest ono przyjemne dla oka. Jego wyróżnikiem, który niewątpliwie wpływa na użyteczność oraz design jest zintegrowany system rolet wewnątrz ramy konstrukcji zadaszenia.  W efekcie konstrukcja zyskała minimalistyczną, kubiczną formę. Ponadto dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, wyposażenie zadaszenia jednocześnie w roletę typu screen i przeszklenia wygląda znacznie bardziej elegancko, ponieważ nie wymaga obecności oddzielnej kasety ZIP wystającej poza obrys konstrukcji.

W tym modelu zmodyfikowano i opatentowano również system odprowadzania wody z lameli wprowadzając bardziej zaawansowane rozwiązania mające na celu redukcję rozchlapywania się kropel oraz dostawania się ich pod zadaszenie. Uszczelniono go, by odprowadzana woda była niewidoczna dla oka, dzięki zastosowaniu specjalnych powierzchni wyłapujących krople w lamelach. Wprowadzone modyfikacje znacznie podnoszą komfort użytkowania oraz sprawiają, że zadaszenie jest bardziej odporne na zmiany warunków atmosferycznych. Dzięki temu Tarasola Technic Pro jest konstrukcją niemal całoroczną, której montaż jest łatwiejszy niż obecnego modelu – Tarasoli Technic.

Tarasola Technic Pro

Wszystkie ceny są cenami netto

Konstrukcja:

  • Wolnostojąca 400 x 395 cm – 54 800 zł

Akcesoria:

  • Oświetlenie LED 12 spotów – 2 200 zł

Zabudowa boczna:

  • Roleta zacieniająca ZIP 1 szt. 400 x 250 cm – 4 200 zł
  • Panel shutters FIX 120×243 cm – 4 100 zł
  • System przeszkleń 4 tory, 4 szyby 400 x 250 cm – 10 700 zł
Przedstawione wyceny nie stanowią oferty handlowej, są tylko przykładową kalkulacją tarasoli o podanych wymiarach, uwzględniająca montaż. Powyższe zdjęcie ma charakter poglądowy. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, skonfiguruj tarasolę, a my na podstawie przesłanych danych przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Zintegrowana roleta screen.
Opatentowany system odprowadzania wody.
Lamele obracane o 135 stopni.
Automatycznie sterowane zadaszenie.
Łączenie modułowe.
Konstrukcja odporna na wiatr do 160 km/h.
Solidna, aluminiowa konstrukcja.

Modele

  • Pavilon

  • Gardena

  • Tende

Kolory

Kolor zadaszenia
Kolor konstrukcji

Zaprojektuj
swoją wymarzoną tarasolę

Masz więcej pytań?

Promocja jesień pod tarasolą