Opis

System szklanych paneli przesuwnych łączy funkcjonalność i elegancki design. Szklana ściana to bliskość natury przy jednoczesnym zachowaniu dystansu. Łatwy do zainstalowania i oferujący wiele korzyści system pasuje do każdego kontekstu architektonicznego i może być instalowany w różnego rodzaju przestrzeniach, takich jak tarasy, ogrody lub nawet balkony.

Bezramowe drzwi przesuwno-składane po zamknięciu są niemal niewidoczne. Bezpieczne szkło hartowane o grubości 8 lub 10 mm jest bezpieczne w użytkowaniu. Dodatkową opcją jest profil dolny chowany w podłożu. Zabudowy przedłużają sezon od wczesnej wiosny do późnej jesieni. To idealne rozwiązanie na przeszklenia

Ideę tego rozwiązania stanowią panele przesuwane w poziomie, poruszające się za pomocą wózków jezdnych na profilu aluminiowym pięciotorowym. Panele stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi: wiatrem, deszczem, śniegiem oraz zabrudzeniem i hałasem, nie ograniczając jednocześnie widoczności. Bezramowe panele przesuwne po zamknięciu są niemal niewidoczne.

System pozwala na użycie od 2 do 10 paneli, które poruszają się za pomocą wózków jezdnych.

Zaprojektuj
swoją wymarzoną tarasolę

Masz więcej pytań?