Design

Tarasola Carport to nowoczesna wiata garażowa wykonana z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach). Jest to solidne, stałe zadaszenie z systemem odprowadzenia wody, które chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport w każde otoczenie.

Tańsza alternatywa garażu

Jest to tańsze i prostsze rozwiązanie niż budowa standardowego garażu. Montaż potrafi zamknąć się jednego dnia, w zależności od wybranej opcji i wymiarów.

Opcja z panelami fotowoltaicznymi

Stałe zadaszenie to nie tylko ochrona auta, ale również świetna  możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania  samochodu elektrycznego.

W zestawie z panelami fotowoltaicznymi można dokupić ładowarkę w poziomie mocy do 22kW, 32A, 3-fazową z funkcją Demand Limitation Pro, umożliwiającą ładowanie z maksymalną dostępną mocą bez jej przekraczania.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Opcjonalnie można zamówić dach dolny, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED Strip.

Pobierz katalog i poznaj Carport

Carport – nowość

Pobierz katalog i poznaj korzyści instalacji Carportu w otoczeniu Twojego domu. Sprawdź opcje dodatkowego wyposażenia (tkanina dolna, oświetlenie RGB, shuttersy) oraz możliwości zaaranżowania tej nowoczesnej wiaty garażowej.

Zobacz animację

Maksymalne wymiary

Carport może być jednostanowiskowy o maksymalnych wymiarach 400×590 cm lub dwustanowiskowy 600×590 cm. Jest też możliwość zadaszenia dużej powierzchni, np. parkingów poprzez dostawianie kolejnych modułów.

Jednostanowiskowy

Dwustanowiskowy

Modułowy

Galeria

Akcesoria

Tkanina dolna

Shutters

Oświetlenie LED

Przeszklenia

Promienniki

Screener

Masz więcej pytań?

Promocja jesień pod tarasolą