Design

Innowacyjne zadaszenie garażowe

Tarasola Carport to nowoczesne zadaszenie garażowe wykonane z aluminiowych profili (nogi i rama) oraz blachy trapezowej (dach). Jest to solidny, stały dach z systemem odprowadzenia wody, który chroni auto przed słońcem, deszczem, wiatrem i śniegiem. Minimalistyczna forma, estetyczne wykończenie, bez widocznych elementów mocowania oraz wybór kolorów pozwala wpasować Carport w każde otoczenie.

Tarasola Carport jednostanowiskowy z panelami fotowoltaicznymi

Dach dostosowany do montażu paneli fotowoltaicznych

Tarasola Carport z ładowarką do samochodu elektrycznego

Stałe zadaszenie z blachy trapezowej to nie tylko ochrona auta, ale również świetna możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na dachu i wykorzystania powstałego prądu do zasilenia sprzętów w gospodarstwie domowym lub do ładowania  samochodu elektrycznego.

Tarasola nie montuje paneli fotowoltaicznych – pozostawia to specjalistom – ale zapewnia konstrukcję, która jest przystosowana do takiego montażu. Wszelkie zgłoszenia instalacji PV inwestor musi wykonać sam.

Opcja z dolnym dachem – tkanina

Opcjonalnie można zamówić dach dolny, który przykryje widoczną od dołu blachę. Wówczas spód dachu jest wykonany z estetycznej tkaniny z belkami, w których można zamontować oświetlenie LED Strip.

Tarasola Carport z oświetleniem led tkaniną dolną i shuttersami

Opcja z dachem z poliwęglanu

Carport z dachem z poliwęglanu to idealne rozwiązanie, które nie tylko skutecznie chroni auto przed warunkami atmosferycznymi.

Zapewnia również dostęp do naturalnego światła słonecznego, jednocześnie chroniąc przed promieniowaniem UV.

Opcja z pomieszczeniem gospodarczym

Wyposażenie Tarasoli Carport w pomieszczenie gospodarcze dodatkowo zwiększa funkcjonalność, umożliwiając przechowywanie narzędzi, urządzeń ogrodowych, rowerów czy akcesoriów samochodowych. Pomieszczenie wyposażone jest w drzwi, zamykane na klucz, dzięki czemu rzeczy w środku są bezpieczne. Przestrzeń wkomponowana w bryłę konstrukcji pozwala na zachowanie estetyki otoczenia domu.

Pobierz katalog i poznaj Carport

Carport – nowość

Pobierz katalog i poznaj korzyści instalacji Carportu w otoczeniu Twojego domu. Sprawdź opcje dodatkowego wyposażenia (tkanina dolna, oświetlenie RGB, shuttersy) oraz możliwości zaaranżowania tej nowoczesnej wiaty garażowej.

Zobacz animację

Maksymalne wymiary

Carport jednostanowiskowy:
Dach z blachy trapezowej: maksymalny wymiar 400×590 cm lub 400×690 cm z dodatkowym profilem podporowym.
Dach z poliwęglanu: 400×550 cm lub 400×700 cm z dodatkowym profilem podporowym.

Carport dwustanowiskowy:
Dach z blachy trapezowej: maksymalny wymiar 600×590 cm lub 600×690 cm z dodatkowym profilem podporowym.
Dach z poliwęglanu: 600×550 cm lub 600×700 cm z dodatkowym profilem podporowym.

Jest też możliwość zadaszenia dużej powierzchni, np. parkingów poprzez dostawianie kolejnych modułów.

Jednostanowiskowy

Dwustanowiskowy

Modułowy

Galeria

Akcesoria

Tkanina dolna

Shutters

Oświetlenie LED

Przeszklenia

Promienniki

Screener

Panel stały sufitowy

Panel stały ścienny

Pomieszczenie gospodarcze

Zapytaj o wycenę

    Kolor Konstrukcji:

    Kolor blachy:

    Informujemy, że powyższe zgody mogą zostać w dowolnym momencie odwołane. W celu skorzystania z przysługujących uprawnień prosimy o kontaktować się z nami pisemnie na adres ul. H. Kołątaja 5 lok. 2, 20-006 Lublin, drogą elektroniczną na adres e-mail: bok@tarasola.com, lub telefonicznie pod numerem +48 535 34 00 01.

    W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

    Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę