Design

Solidna konstrukcja, kubiczna bryła, minimalistyczny i nowoczesny design to cechy charakterystyczne Tarasoli Cubic. Jest to zadaszenie, które łączy w sobie estetykę wykonania i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu, nadmierne słońce, a nawet śnieg, co zapewnia komfort użytkowania. Zadaszenie występuje w dwóch wersjach: wolnostojącej i przyściennej, dzięki czemu z powodzeniem wpisuje się w zróżnicowane gusta oraz zagospodarowanie przestrzeni. Co więcej ma ono charakter modułowy pozwalający na rozbudowę, co sprawia, że jest ona ciekawym rozwiązaniem dla branży HoReCa. Każdy z modułów ma osobne poszycie. 

Nowy, dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną sprawia, że tarasola Cubic jest spójną designersko konstrukcją, tworząc geometryczną formę. Dopełnieniem jest pełna automatyka, która gwarantuje sprawne i wygodne sterowanie elementami takimi jak rolety, promienniki ciepła, czy oświetlenie, które w tym modelu może być umieszczone liniowo na całej szerokości dachu. 

Dodatkowo patentem został objęty zaawansowany system odprowadzania wody z uwzględnieniem specjalnej konstrukcji dachu, redukujący rozchlapywanie kropel i tym samym dostawanie się ich pod zadaszenie.

Dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną.
Opatentowany system odprowadzania wody.
Automatycznie sterowane zadaszenie.
Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h.
Nowoczesny design.

Modele

  • Pavilon

  • Gardena

Kolory

Kolor zadaszenia
Kolor konstrukcji

Zaprojektuj
swoją wymarzoną tarasolę

Masz więcej pytań?