Design

Solidna konstrukcja, kubiczna bryła, minimalistyczny i nowoczesny design to cechy charakterystyczne Tarasoli Cubic. Jest to zadaszenie, które łączy w sobie estetykę wykonania i odporność na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak opady deszczu, nadmierne słońce, a nawet śnieg, co zapewnia komfort użytkowania. Zadaszenie występuje w dwóch wersjach: wolnostojącej i przyściennej, dzięki czemu z powodzeniem wpisuje się w zróżnicowane gusta oraz zagospodarowanie przestrzeni. Co więcej ma ono charakter modułowy pozwalający na rozbudowę, co sprawia, że jest ona ciekawym rozwiązaniem dla branży HoReCa. Każdy z modułów ma osobne poszycie. 

Nowy, dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną sprawia, że tarasola Cubic jest spójną designersko konstrukcją, tworząc geometryczną formę. Dopełnieniem jest pełna automatyka, która gwarantuje sprawne i wygodne sterowanie elementami takimi jak rolety, promienniki ciepła, czy oświetlenie, które w tym modelu może być umieszczone liniowo na całej szerokości dachu. 

Dodatkowo patentem został objęty zaawansowany system odprowadzania wody z uwzględnieniem specjalnej konstrukcji dachu, redukujący rozchlapywanie kropel i tym samym dostawanie się ich pod zadaszenie.

Zobacz film

Tarasola Cubic

Wszystkie ceny są cenami netto

Konstrukcja:

  • Przyścienna (dwie tkaniny) 400 x 400 cm – 36 800 zł

Akcesoria:

  • Oświetlenie LED 12 spotów – 3 650 zł

Zabudowa boczna:

  • Roleta zacieniająca ZIP 1 szt. 400 x 250 cm – 5 800 zł
  • System przeszkleń 4 tory, 4 szyby 400 x 250 cm – 10 700 zł
  • Panel shutters FIX 120 x 243 cm – 4 100 zł
Przedstawione wyceny nie stanowią oferty handlowej, są tylko przykładową kalkulacją tarasoli o podanych wymiarach, uwzględniająca montaż. Powyższe zdjęcie ma charakter poglądowy. Jeśli chcesz poznać dokładną cenę, skonfiguruj tarasolę, a my na podstawie przesłanych danych przygotujemy dla Ciebie ofertę.
Dwuwarstwowy dach z napiętą tkaniną.
Opatentowany system odprowadzania wody.
Automatycznie sterowane zadaszenie.
Konstrukcja odporna na wiatr do 120 km/h.
Nowoczesny design.

Modele

  • Pavilon

  • Gardena

Kolory

Kolor zadaszenia
Kolor konstrukcji

Zaprojektuj
swoją wymarzoną tarasolę

Masz więcej pytań?

Promocja jesień pod tarasolą