Klient: Indywidualny Biznesowy

Jak połączyć ochronę auta z designem otoczenia Twojego domu? Odpowiedź to Tarasola Carport!

Szukasz rozwiązania, dzięki któremu jednocześnie uda Ci się zadbać o skuteczne zabezpieczenie Twojego samochodu – nie tracąc nic na funkcjonalności oraz estetyce całej przestrzeni? Przedstawiamy Ci nasz najnowszy produkt, czyli Tarasola Carport!

Odkryj jej możliwości i zobacz, czy sprawdzi się również jako stały element Twojego domu lub innego obiektu.

Czym jest Tarasola Carport? Poznaj naszą nowość

Jest to nowoczesna wiata garażowa, w której zarówno nogi, jak i cała rama, zostały wyprodukowane z trwałych aluminiowych profili.

Do projektu dachu wykorzystaliśmy elementy blachy trapezowej, co w połączeniu dało efekty w formie solidnego, stałego zadaszenia, które odpowiada za skuteczną ochronę samochodu przed słońcem, deszczem, wiatrem oraz śniegiem. A przy tym wszystkim – pozostaje niezwykle estetyczne.

Doceń minimalistyczną formę, która stanowi sprawdzoną alternatywę dla tradycyjnego garażu

Oszczędna forma, pełna paleta kolorów, a do tego estetyczne wykończenie – pozbawione jakichkolwiek widocznych elementów mocowania.

Wszystkie te czynniki sprawią, że z powodzeniem uda Ci się stworzyć wiatę, która stanowiła spójny element całego obiektu lub jeśli zechcesz – stanie się jego wyróżniającą częścią.

Znieś bariery i nie przejmuj się żadnymi ograniczeniami 

Zapomnij o formalnościach w urzędach, czy długim czasem oczekiwania na projekt, budowę oraz oddanie obiektu do użytku.

W przeciwieństwie do “zwykłego” garażu – budowa Twojego własnego carportu nie wymaga pozwolenia na budowę. Jego produkcja trwa maksymalnie kilka tygodni, a sam montaż potrafi zamknąć się nawet w ciągu 1 dnia.

Brak barier dotyczy również rozmiarów tej nowoczesnej zabudowy. Zadaszenia Tarasola Carport są dostępne w 2 opcjach modułów:

  • Na 1 pojazd (o maksymalnych wymiarach 400 x 590 cm)
  • Na 2 pojazdy (o maksymalnych wymiarach 600 x 590 cm)

Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie, aby łączyć ze sobą kilka modułów – tworząc w ten sposób naprawdę imponujące powierzchnie garażowe.

Stwórz stylową i funkcjonalną przestrzeń, która będzie współgrać z Twoim domem

Twoja wiata garażowa Tarasola Carport może zostać wzbogacona o dodatkowe akcesoria oraz elementy wykończenia.

Możesz ją uzupełnić o dolny dach wykonany z tkaniny z belkami. Taki krok pozwoli Ci na estetyczne “przykrycie” metalowej powierzchni, a dodatkowo sprawi, że całość zyska unikalny charakter. Ponadto Twój projekt możesz wzbogacić wydajnym oświetleniem LED Strip, które wykorzystasz jako element dekoracji, a także znacząco poprawisz funkcjonalność całej wiaty.

Zastosowanie stałego zadaszenia daje również opcję montażu paneli fotowoltaicznych, a co za tym idzie – uczynienia z Twojej wiaty małej elektrowni słonecznej, którą wykorzystasz, chociażby do ładowania swojego elektrycznego samochodu.

Potrzebujesz więcej dowodów na to, że Tarasola Carport sprawdzi się także u Ciebie?

Górna zabudowa to nie jedyny element. Swój Tarasola Carport uzupełnisz o stylową zabudowę boczną, która stanie się prawdziwą “wisienką na torcie” aranżacji zewnętrznej przestrzeni Twojego domu.

Do tego celu doskonale sprawdzą się – łączące design i pełną funkcjonalność – przesuwne okiennice shutters, rolety typu ZIP, a nawet eleganckie przeszklenia. Dzięki nim zyskasz możliwość dodatkowej ochrony Twojego pojazdu przed działaniem czynników atmosferycznych (słońca, wiatru, deszczu, a nawet śniegu). Jednak przede wszystkim – wzbogacisz ją o nietuzinkowe i bardzo stylowe elementy dekoracyjne.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie Tarasola_Carport_22_web-1-1024x683.jpg

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę