Klient: Indywidualny Biznesowy

Konsumencki Lider Jakości 2023  w kategorii „Pergole i zadaszenia tarasów” dla Tarasoli

Tarasola już po raz trzeci została Laureatem plebiscytu Konsumencki Lider Jakości. W 2023 roku otrzymaliśmy Złote Godło przyznawane w kategorii „Pergole i zadaszenia tarasów”.

O programie Konsumencki Lider Jakości

Konsumencki Lider Jakości to ogólnopolski program promocyjny, którego celem jest wyłonienie najlepszych jakościowo, w opinii konsumentów, marek i firm dostępnych oraz funkcjonujących na polskim rynku. W tym roku odbyła się już XII edycja badania. Tym razem badanie przeprowadzono na próbie ponad 15 tysięcy aktywnych konsumentów, którzy jednoczenie zidentyfikowali liderów jakości w kilkuset kategoriach asortymentowych.

Co docenili konsumenci w produktach Tarasoli?

Wśród czynników, które wpłynęły na przyznanie Tarasoli tytułu Konsumenckiego Lidera Jakości 2023  w kategorii „Pergole i zadaszenia tarasów”  znalazły się m.in.: najwyższy standard realizacji zadaszeń, wyjątkowa jakość wyrobów, ale też użytych w produktach materiałów oraz elementów składowych, walory estetyczne oraz ciekawy i nowoczesny design.

Plany na przyszłość

Dziękujemy za to wyróżnienie. Jest ono dla nas szczególnie cenne, ponieważ pochodzi od naszych klientów. Oczywiście „nie spoczniemy na laurach”. Tytuł  Konsumenckiego Lidera Jakości 2023  motywuje nas do dalszej pracy nad doskonaleniem produktów, procesu obsługi klienta oraz procesów wewnętrznych, które mają wpływ na ogólną jakość jaką oferujemy klientowi. 

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę