Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Gorzów Wielkopolski

BAZ-ART – Partner Premium Tarasola

ul. Podmiejska 21A
66-400 Gorzów Wielkopolski
bazart@tarasola.com
T +48 795 495 036, +48 95 722 44 63

Baz-Art partner premium logo

Ekspozycja w salonie BAZ-ART w Gorzowie Wielkopolskim

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Essential
  • Tarasola Cubic
  • Tarasola Flat
  • Carport
  • Rolety ZIP
  • Okiennice przesuwne Shutters
  • System przeszkleń

Zadaszenie tarasu i pergole tarasowe w Gorzowie Wielkopolskim – oferta

Produkujemy i realizujemy zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego jak i całego województwa lubuskiego.

Pergole tarasowe Gorzów Wielkopolski – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Gorzowa Wielkopolskiego. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji.

Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów.  Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Gorzowie Wielkopolskim – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Gorzowie Wielkopolskim. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę