Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Białystok

Joker Junior – Partner Premium Tarasola

ul. Warszawska 79
15-201 Białystok
jokerjunior@tarasola.com
tel. +48 85 732 97 76, +48 606 247 966

Ekspozycja w salonie Joker Junior w Białymstoku

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasolę Elegancy
  • Rolety ZIP

Zadaszenie tarasu i pergole w Białymstoku – oferta

Produkujemy i realizujemy automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Białegostoku jak i całego województwa podlaskiego.

Pergole Białystok – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Białegostoku. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila. Następnie przedstawimy projekt i umówimy dogodny termin realizacji.  Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Białymstoku – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Białymstoku. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę