Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Kielce

New Form – Partner Premium Tarasola

ul. Krakowska 168
25-707 Kielce
newform@tarasola.com
tel. +48 453 040 666

Ekspozycja w salonie New Form w Kielcach

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic New
  • Tarasola Cubic
  • Carport
  • Rolety ZIP
  • Okiennice przesuwne Shutters
  • System przeszkleń

Zadaszenie tarasu i pergole tarasowe w Kielcach – oferta

Produkujemy i realizujemy zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Kielc jak i całego województwa świętokrzyskiego.

Pergole tarasowe Kielce – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Kielc. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji. Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Kilecach – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Kielcach. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę