Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Olsztyn

JARYS – Partner Premium Tarasola

ul. Gietkowska 10 lokal F
10-170 Olsztyn
Stajnie Dragonów
jarys@tarasola.com
T +48 880 344 770

Ekspozycja w salonie JARYS w Olsztynie

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Tarasola Essential
  • Tarasola Elegancy
  • Tarasola Wave
  • Rolety ZIP
  • System przeszkleń
  • Okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole tarasowe w Olsztynie – oferta

Produkujemy i realizujemy zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Olsztyna jak i całego województwa warmińsko-mazurskiego.

Pergole tarasowe Olsztyn – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Olsztyna. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji. Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Olsztynie – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Olsztynie. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę