Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Piotrków Trybunalski

ROLSTYL – Partner Premium Tarasola

ul. Stefana Żeromskiego 14
97-300 Piotrków Trybunalski
rolstyl@tarasola.com
tel. +48 44 647 26 68, +48 605 730 797, +48 601 997 387

Rolstyl partner premium logo

Ekspozycja w salonie ROLSTYL w Piotrkowie Trybunalskim

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Tarasola Elegancy
  • Rolety ZIP
  • System przeszkleń
  • okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole w Piotrkowie Trybunalskim – oferta

Produkujemy i realizujemy zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Piotrkowa Trybunalskiego jak i całego województwa łódzkiego.

Pergole tarasowe Piotrków Trybunalski – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.  Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji.

Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Piotrkowie Trybunalskim – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Piotrkowie Trybunalskim. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę