Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Poznań

Monolith – Partner Premium Tarasola

ul. Leśna 19A
62-081 Przeźmierowo
monolith@tarasola.com
T +48 61 83 04 070, +48 501 566 316, +48 509 590 686

Monolith Partner Premium-Tarasola

Ekspozycja w salonie Monolith w Poznaniu

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Tarasola Cubic
  • Tarasola Flat
  • Tarasola Elegancy
  • Okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole tarasowe w Poznaniu – oferta

Produkujemy i realizujemy zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Poznania jak i całego województwa wielkopolskiego.

Pergole tarasowe Poznań – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Poznania. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji.

Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Poznaniu – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Poznaniu. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę