Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Tworków

GP OKNA – Partner Premium Tarasola

ul. Raciborska 100
47-451 Tworków
gpokna@tarasola.com
tel. +48 533 345 032

GP Okna partner premium logo

Ekspozycja w salonie GP OKNA w Tworkowie

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Tarasola Elegancy
  • Rolety ZIP
  • System przeszkleń
  • Okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole w Tworkowie – oferta

Produkujemy i realizujemy automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Tworkowa jak i całego województwa śląskiego.

Pergole Katowice – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Tworkowa. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila. Następnie przedstawimy projekt i umówimy dogodny termin realizacji.  Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Tworkowie – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Tworkowie. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę