Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Wrocław

Okna Konieczny – Partner Premium Tarasola

ul. Białowieska 3A
54-234 Wrocław
oknakonieczny@tarasola.com
tel. +48 71 728 00 62, +48 735 820 830

Ekspozycja w salonie Okna Konieczny we Wrocławiu

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Tarasola Elegancy
  • Rolety ZIP
  • System przeszkleń
  • Okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole we Wrocławiu – oferta

Produkujemy i realizujemy automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Wrocławia jak i całego województwa dolnośląskiego.

Pergole Wrocław – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Wrocławia. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila. Następnie przedstawimy projekt i umówimy dogodny termin realizacji.  Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola we Wrocławiu – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji we Wrocławiu. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę