Automatyczne zadaszenia tarasu

tarasola Elegancy z roletami screen ZIP
Tarasola Elegancy

Idealną definicją określającą taras może być stwierdzenie, że: „taras jest łącznikiem między zaciszem domowym a zieloną naturą ogrodu”.
W myśl tej zasady, przykładając szczególną uwagę do wyglądu domu jak i otaczającego go ogrodu, dlaczego nie zadbać też o charakter
i duszę naszego tarasu? Dziś na naszym blogu trendy w wyposażeniu i otwierane zadaszenia tarasowe.

To co jest „nowoczesnością” to nie tylko wygląd, ale również szereg ponadczasowych zalet,  które spełnią nasze oczekiwania wobec produktu.
To także nieszablonowe podejście do tematu i nietuzinkowe pomysły. Starannie dobrane elementy mogą decydować o tym, że taras stanie się najważniejszym miejscem do wypoczynku, imprezy czy rodzinnego obiadu.

Geometria nowoczesnego tarasu

Nowoczesne wnętrze charakteryzuje minimalizm, prosta i surowa forma, oszczędność w dodatkach i kolorach. Coraz częściej możemy
spotkać się wykończeniem, które wskazywałoby właściwie na jego brak. Nic bardziej mylnego! Wszystko zostało dokładnie przemyślane.
Na nowoczesnym tarasie pierwszy plan zajmują nie rośliny, lecz coraz częściej meble, ratanowe, wygodne, wyłożone poduszkami oraz wszelkie dodatki: rzeźby, świeczki, zasłony, kominki. Im bardziej geometryczna forma, tym lepiej wpasuje się w otoczenie.

Tarasola Essential

Otwierane zadaszenia – w tym szaleństwie jest metoda!

Szaleństwem designerskim jest zastosowanie otwieranego zadaszenia do osłony tarasu. Doskonałą propozycją są produkty firmy TARASOLA – tarasola ELEGANCY, FLAT, CUBIC. Daje możliwość połączenia aluminiowej pergoli tarasowej z funkcją osłony przed zmiennymi warunkami pogodowymi. Zastosowana w zadaszeniu tkanina jest w pełni wodoszczelna – ochroni przed deszczem, latem osłoni przed palącym słońcem,
a w bezchmurne wieczory całkowicie otwarty dach  pozwoli podziwiać gwieździste niebo. Wachlarz elementów wyposażenia dodatkowego stanowi o innowacyjności i wielofunkcyjności produktu.

Tarasola Flat

Nie możemy zapomnieć o doświetleniu naszego salonu pod chmurką… Wśród produktów TARASOLI prawie wszystkie maja możliwość zamontowania oświetlenia. Dodatkową zaletą jest ilości punktów oświetlenia i funkcja ściemniania. Dimmer to sprytna opcja, która dozuje natężenie światła w zależności od potrzeby. Zastosowane w tarasolach punkty świetlne mierzą zaledwie kilka centymetrów, a soczewka efektownie rozprasza światło. Zintegrowane oświetlenie sterowane jest za pomocą pilota, stuprocentowa wygoda bez potrzeby wstawania
z wygodnego fotela.

Myślmy ponadczasowo i wielofunkcyjnie… Bo dlaczego by tak nie zastosować do osłony tarasu otwieranego zadaszenia…

Masz więcej pytań?