Klient: Indywidualny Biznesowy

Automatyczne zadaszenia tarasu

tarasola Elegancy z roletami screen ZIP
Tarasola Elegancy

Automatyczne zadaszenia tarasowe sprawdzają się zarówno w słoneczne, upalne dni, jak i deszczowe wieczory. Dach pergoli jest wykonany z nieprzemakalnych tkanin. Co więcej, zadaszenia Tarasola są wyposażone w oświetlenie, które wieczorami daje nastrojowy klimat. Jakie są zalety automatycznych zadaszeń? Zapraszamy do lektury!

  • System Tarasola pozwala na automatyczne otwieranie i zamykanie dachu tarasu, 
  • mechanizm pozwala również na regulację rolet zaciemniających,
  • w automatyczny system są wyposażone takie produkty jak: ELEGANCY, FLAT, CUBIC  
  • tkanina dachu jest wodoszczelna –  chroni przed deszczem i palącym słońcem.

Pamiętaj! W w bezchmurne wieczory całkowicie otwarty dach  pozwoli podziwiać gwieździste niebo. Wachlarz elementów wyposażenia dodatkowego stanowi o innowacyjności i wielofunkcyjności produktu : )

Geometria nowoczesnego tarasu

Nowoczesne wnętrze charakteryzuje minimalizm, prosta i surowa forma, oszczędność w dodatkach i kolorach. Coraz częściej możemy
spotkać się wykończeniem, które wskazywałoby właściwie na jego brak. Nic bardziej mylnego! Wszystko zostało dokładnie przemyślane.
Na nowoczesnym tarasie pierwszy plan zajmują nie rośliny, lecz coraz częściej meble, ratanowe, wygodne, wyłożone poduszkami oraz wszelkie dodatki: rzeźby, świeczki, zasłony, kominki. Im bardziej geometryczna forma, tym lepiej wpasuje się w otoczenie.

Tarasola Essential

Otwierane zadaszenia – w tym szaleństwie jest metoda!

Szaleństwem designerskim jest zastosowanie otwieranego zadaszenia do osłony tarasu. Doskonałą propozycją są produkty firmy TARASOLA – tarasola ELEGANCY, FLAT, CUBIC. Daje możliwość połączenia aluminiowej pergoli tarasowej z funkcją osłony przed zmiennymi warunkami pogodowymi.

Zastosowana w zadaszeniu tkanina jest w pełni wodoszczelna – ochroni przed deszczem, latem osłoni przed palącym słońcem,
a w bezchmurne wieczory całkowicie otwarty dach  pozwoli podziwiać gwieździste niebo. Wachlarz elementów wyposażenia dodatkowego stanowi o innowacyjności i wielofunkcyjności produktu.

Tarasola Flat

Nie możemy zapomnieć o doświetleniu naszego salonu pod chmurką… Wśród produktów TARASOLI prawie wszystkie maja możliwość zamontowania oświetlenia. Dodatkową zaletą jest ilości punktów oświetlenia i funkcja ściemniania. Dimmer to sprytna opcja, która dozuje natężenie światła w zależności od potrzeby. Zastosowane w tarasolach punkty świetlne mierzą zaledwie kilka centymetrów, a soczewka efektownie rozprasza światło. Zintegrowane oświetlenie sterowane jest za pomocą pilota, stuprocentowa wygoda bez potrzeby wstawania
z wygodnego fotela.

Myślmy ponadczasowo i wielofunkcyjnie. Bo dlaczego by tak nie zastosować do osłony tarasu otwieranego zadaszenia.

Jak zabudować taras? ←←← Sprawdź!

Geometria nowoczesnego tarasu

To co jest „nowoczesnością” to nie tylko wygląd, ale również szereg ponadczasowych zalet,  które spełnią nasze oczekiwania wobec produktu. To także nieszablonowe podejście do tematu i nietuzinkowe pomysły – np. zabudowa tarasu szkłem. Starannie dobrane elementy mogą decydować o tym, że taras stanie się najważniejszym miejscem do wypoczynku, imprezy czy rodzinnego obiadu.

Nowoczesne wnętrze charakteryzuje minimalizm, prosta i surowa forma, oszczędność w dodatkach i kolorach. Na modnym tarasie pierwszy plan zajmują nie rośliny, lecz coraz częściej meble ogrodowe, ratanowe, wygodne, wyłożone poduszkami oraz wszelkie dodatki: rzeźby, świeczki, zasłony, kominki. Im bardziej geometryczna forma, tym lepiej wpasuje się w otoczenie.


Jak zaaranżować taras na poddaszu ←←← Sprawdź!

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę