Klient: Indywidualny Biznesowy

Całoroczna zabudowa tarasu: sprawdź, jak ją zorganizować i spędź JESIEŃ POD TARASOLĄ

Koniec przyjemnie ciepłych letnich wieczorów zbliża się wielkimi krokami. Nie chcesz jednak rezygnować z wygody oraz możliwości, jakie daje Ci spędzanie wolnego czasu bliżej natury i już teraz zaczynasz zastanawiać się, jak oraz czym osłonić taras na zimę i poprzedzającą ją jesień?

Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być wybór zabudowy tarasu, dzięki której tego rodzaju przestrzeń pozostanie funkcjonalna na dłużej. Zastanawiasz się nad taką inwestycją? Jeśli tak, to bardzo dobrze, bo mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję, dzięki której możesz zyskać atrakcyjny rabat w wysokości aż 20% – na zakup dowolnej zabudowy.

Na czym polega akcja JESIEŃ POD TARASOLĄ?

JESIEŃ POD TARASOLĄ to specjalna promocja skierowana do wszystkich, którzy już posiadają (lub mają w planach posiadać) własny taras.

W trakcie jej trwania możesz otrzymać aż 20-procentową zniżkę na zakup zabudowy bocznej w formie szkła, rolet ZIP lub shuttersów. To Ty decydujesz! Jedyny warunek, jaki należy spełnić, aby skorzystać z promocji, to zakup wyżej wymienionych elementów w okresie trwania akcji.

A jeśli myśl o przedłużeniu użyteczności Twojego tarasu o sezon jesienny i zimowy dopiero “chodzi Ci po głowie” – poniżej znajdziesz instrukcję, która ułatwi Ci przeprowadzenie tego rodzaju inwestycji.

Taras całoroczny – jak go zaplanować?

Jeżeli pragniesz cieszyć się swoim tarasem przez cały rok, kluczową rolę odgrywają dwie istotne kwestie: odpowiednia zabudowa oraz skuteczne źródło ogrzewania. 

Skupmy się teraz na drugim z tych elementów – czyli ogrzewaniu. W tym aspekcie możesz zdecydować się na zastosowanie promienników ciepła, co stanowi doskonałe rozwiązanie. Charakteryzują się one doskonałą wydajnością i szybkością działania. Emisja ciepła następuje prawie natychmiast, dzięki czemu nie musisz czekać, aby poczuć przyjemne ciepło.

Alternatywę dla promienników może stanowić ogrzewacz gazowy, który jest nie tylko prosty w obsłudze, ale również wyjątkowo oszczędny.

Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnisz sobie idealną temperaturę na tarasie o każdej porze roku, bez względu na warunki atmosferyczne. To właśnie za sprawą źródła ciepła będziesz w stanie swobodnie korzystać z przestrzeni tarasowej wtedy, kiedy tylko zechcesz. 

Zadbaj o skuteczne źródło ogrzewania, aby cieszyć się tarasem nie tylko latem.
Promiennik ciepła – niemal natychmiastowa emisja ciepła.
Ogrzewacz gazowy – ekonomiczny i łatwy w obsłudze.

Warto jednak pamiętać, że to nie wszystko – kwestia odpowiedniej zabudowy tarasu, która zostanie omówiona w kolejnym akapicie, również ma ogromne znaczenie dla osiągnięcia komfortowego użytkowania przez cały rok.

Czym i jak osłonić taras na zimę i jesień?

W Tarasoli stawiamy na 3 sprawdzone, funkcjonalne oraz bardzo stylowe rozwiązania.

  • Po pierwsze: przeszklenia, które idealnie sprawdzają się jako zwieńczenie aranżacji domu w stylu nowoczesnym czy industrialnym. Z ich pomocą możesz stworzyć piękną i komfortową przestrzeń, która pozostanie funkcjonalna, a dodatkowo – zapewni Ci wyjątkowe widoki.
  • Po drugie: rolety typu ZIP, które w wygodny sposób pozwolą Ci ochraniać wnętrze tarasu.
  • Po trzecie: shuttersy, które nie dość, że zapewnią Ci pełną kontrolę nad światłem docierającym do wnętrza, to dodatkowo będą bardzo designerskim dodatkiem, który podkreśli styl całego obiektu.

Do czego jeszcze sprawdzi się zabudowa tarasu na zimę oraz jesień?

Warto pamiętać, że osłony boczne to nie tylko doskonała okazja do “zamknięcia” tarasu przed niskimi temperaturami, a co za tym idzie – uczynienie z niego swego rodzaju przedłużenia domu, z którego możesz korzystać przez cały czas.

Tego typu rozwiązania sprawdzają się również jako świetna ochrona przed czynnikami atmosferycznymi – zarówno silnym wiatrem, deszczem, śniegiem, jak i słońcem. Możliwość pełnej kontroli (otwierania i zamykania) wybranych elementów powoduje, że w każdej chwili jesteś w stanie dostosowywać do swoich potrzeb i panujących warunków. 

Sterowanie poszczególnymi elementami zabudowy może odbywać się manualnie (przeszklenia i shuttersy) lub za pomocą urządzeń typu smart (rolety)

Chcesz wykorzystać pełen potencjał swojego tarasu – także jesienią i zimą? 

Masz ku temu doskonałą okazję! Pamiętaj, że w dniach od 18 do 30 września trwa akcja JESIEŃ POD TARASOLĄ, w ramach której możesz otrzymać aż 20% rabatu na dowolną zabudowę boczną Twojej tarasoli. Jeżeli zdecydujesz się na konstrukcję z pełną zabudową tarasu, oprócz atrakcyjnej zniżki otrzymasz wydajne źródło ogrzewania (do wyboru: ogrzewacz gazowy bądź promiennik ciepła).

Aby z niego skorzystać, wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi doradcami lub od razu przejdziesz na stronę promocji JESIEŃ POD TARASOLĄ, gdzie czekają na Ciebie wszystkie niezbędne informacje.

Promocja dotyczy zarówno przeszkleń, rolet typu ZIP, jak i shuttersów, dlatego masz pełną swobodę wyboru.

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę