Klient: Indywidualny Biznesowy

Inteligentne sterowanie tarasem: jak poprawić wygodę i co zrobić, aby Twój taras był SMART?

Korzystasz już z możliwości, jakie oferuje Twój własny, zabudowany i doskonale wyposażony taras? Jednocześnie uważasz, że jego obsługa jest zbyt skomplikowana lub zwyczajnie trwa za długo? Być może są to pierwsze oznaki tego, że Twojej przestrzeni brakuje jednej, aczkolwiek bardzo istotnej rzeczy…

O czym mówimy? Oczywiście o inteligentnym urządzeniu do sterowania, które sprawi, że większość czynności, na które nie masz siły, czasu lub ochoty – wykona się praktycznie sama (wyłącznie przy Twoim małym udziale w formie kilku kliknięć w aplikacji). 

Chcesz, aby Twój taras też był SMART?

Jeśli Twoja odpowiedź brzmi “TAK!” – mamy dobre wieści! Wraz z marką Somfy w dniach 18 – 30 września organizujemy JESIEŃ POD TARASOLĄ. Jest to specjalna akcja dla wszystkich tych, którzy chcą przedłużyć użyteczność swoich tarasów nie tylko o lato i wiosnę, ale również z powodzeniem korzystać z nich jesienią oraz zimą.

Na czym polega JESIEŃ POD TARASOLĄ?

W ramach kampanii oferujemy aż 20% rabatu na wszystkie zabudowy boczne tarasów (wykonane ze szkła, rolet typu ZIP oraz stylowych shuttersów), a przy zakupie konstrukcji z pełną zabudową oferujemy ogrzewanie GRATIS w formie promiennika ciepła lub ogrzewacza gazowego (do wyboru).

Jednak to nadal nie wszystko! Jeśli zdecydujesz się na zadaszenie tkaninowe – otrzymasz za darmo napęd w technologii io-homecontrol® z 5-cio letnią gwarancją oraz centralę Somfy TaHoma switch, która pozwoli Ci na wygodne sterowanie.

Jak działa inteligentny taras typu SMART? 

Korzystanie z centrali Somfy TaHoma na tarasie poszerzy Twoje możliwości o komfortowe sterowanie zadaszeniem oraz innymi zamontowanymi elementami, takimi jak: zabudowa, oświetlenie czy ogrzewanie – i to praktycznie z dowolnego miejsca. Dzięki wykorzystaniu dedykowanej, intuicyjnej aplikacji cały proces zarządzania staje się niezwykle prosty i wygodny. 

Wystarczy, że będziesz miał pod ręką smartfon z dostępem do internetu, aby móc w pełni kontrolować wszystkie aspekty Twojego tarasu za pomocą urządzenia TaHoma.

Jakie możliwości dają inteligentne urządzenia do sterowania tarasem i pergolą?

Przy jego użyciu możesz swobodnie dostosowywać położenie i kierować wybranymi elementami, w tym:

  • Sterować zadaszeniem, zabudową boczną (np. roletami) i innymi obszarami – na bieżąco i w dowolnym momencie. 
  • Opracowywać gotowe scenariusze, które pozwolą Ci potem jednym kliknięciem ustawić wcześniej zdefiniowaną pozycję dachu, rolet, a nawet oświetlenia tarasu LED .
  • Zadbać o bezpieczeństwo – m.in. za pomocą symulacji. Urządzenie SMART może wykonać określoną czynność (np. zapalić światło), która spowoduje, że osoby znajdujące się w okolicy Twojego domu będą przekonane, że domownicy są w środku.

Chcesz korzystać ze swojego inteligentnego tarasu za pomocą kilku kliknięć?

Opcja zakupu urządzeń Somfy, które idealnie współgrają z naszymi produktami Tarasola, jest dostępna zawsze. Warto jednak wiedzieć, że jeśli postanowisz zakupić zadaszenie tkaninowe w okresie od 18 do 30 września, to napęd oraz centralę Somfy TaHoma switch do inteligentnego sterowania otrzymasz za darmo.

Zamiana zwykłego tarasu w SMART to nadal nie wszystko. Podczas akcji czekają na Ciebie dodatkowe korzyści, w tym: 20% rabatu na zakup dowolnej zabudowy (przeszklenia, shuttersy i rolety ZIP), a także darmowy promiennik ciepła lub ogrzewacz gazowy (przy zakupie pełnej zabudowy tarasu).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub od razu wziąć udział w promocji JESIEŃ POD TARASOLĄ – koniecznie odwiedź naszą stronę, na której znajdziesz wszystkie kluczowe informacje.

Skorzystaj z akcji JESIEŃ POD TARASOLĄ i odbierz urządzenie Somfy TaHoma w PREZENCIE

Poznaj szczegółowe informacje oraz regulamin promocji

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę