Klient: Indywidualny Biznesowy

Tarasola na targach GARDEX 2023 

Dzielimy się z Wami wspólnym powodem do dumy – Tarasola właśnie wkroczyła na rynek japoński. Nasz pierwszy krok to udział w targach INTERNATIONAL GARDEN & OUTDOOR EXPO TOKYO (GARDEX 2023), które odbyły się w Tokio w terminie od 11 do 13 października 2023 r.

Ekspansja na rynek japoński – nowy rozdział w historii Tarasoli

Połączyliśmy siły z naszym partnerem biznesowym firmą Style Factory i wspólnie na targach zaprezentowaliśmy nasz flagowy produkt – Tarasolę Technic Pro. To zadaszenie tarasowe zdobyło już uznanie klientów w całej Europie, a teraz jesteśmy gotowi podbić rynek Azji i Pacyfiku.

Udział w targach INTERNATIONAL GARDEN & OUTDOOR EXPO TOKYO to dla nas idealna okazja, aby dzielić się naszym wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie zadaszeń tarasowych oraz nawiązać współpracę z japońskimi partnerami biznesowymi.

O targach INTERNATIONAL GARDEN & OUTDOOR EXPO GARDEX

GARDEX to miejsce, gdzie spotykają się profesjonaliści z branży ogrodniczej i outdoorowej. W tym roku targi odwiedziło aż 35 tysięcy zwiedzających. Swoją ofertę zaprezentowały firmy zajmujące się m.in.: artykułami ogrodniczymi, meblami ogrodowymi, produktami do użytku zewnętrznego, roślinami, artykułami do użytku zewnętrznego i rekreacyjnego.

Plany na przyszłość

Mimo tego, że nasza przygoda w Japonii dopiero się rozpoczęła, jesteśmy pełni determinacji, by realizować naszą misję tworzenia wyjątkowych zadaszeń tarasowych na kolejnym rynku eksportowym. Wraz z partnerami biznesowymi z firmy Style Factory, jesteśmy przekonani, że Tarasola zyska znaczącą pozycję na japońskim rynku, wprowadzając innowacyjne i nowoczesne produkty, które pomogą ludziom cieszyć się czasem spędzanym na świeżym powietrzu w myśl naszej wizji „Taras – drugi dom”.

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę