Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Chojnów

GB Okna – Partner Premium 

ul. Jana Kilińskiego 37
59-225 Chojnów
gbokna@tarasola.com
tel. +48 76 81 87 099

Ekspozycja w salonie GB Okna w Chojnowie

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Technic
  • Rolety ZIP
  • System przeszkleń

Zadaszenie tarasu i pergole w Chojnowie – oferta

Produkujemy i realizujemy  automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, balkonie, ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Chojnowa jak i całego województwa dolnośląskiego

Pergole tarasowe Chojnów – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Chojnowa. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila z zapytaniem. Nasi doradcy przedstawią wstępną ofertę i jeśli spotka się ona z akceptacją, wówczas umówione zostanie spotkanie na miejscu realizacji w celu dokładnego pomiaru i przedstawienie finalnej oferty i terminu realizacji.

Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Chojnowie – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Chojnowie. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie.

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę