Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasowe “na żywo”: spędź WEEKEND POD TARASOLĄ i odbierz oświetlenie LED gratis

Słońce coraz częściej wychodzi zza chmur, dni są coraz dłuższe, robi się coraz cieplej, a to może oznaczać tylko dwie rzeczy. Po pierwsze – wielkimi krokami zbliża się do nas tak upragniona wiosna. Po drugie – to znak, że trzeba się do niej odpowiednio przygotować i stworzyć wyjątkową, stylową i komfortową przestrzeń, z której Ty i Twoi bliscy będziecie korzystali zarówno w trakcie wiosny, jak i podczas lata. O czym mowa? Oczywiście o funkcjonalnym zadaszeniu tarasowym, które możesz wykorzystać, jak tylko zechcesz: do odpoczynku, zabawy, spędzania czasu z rodziną i znajomymi, a jeśli zechcesz – także do pracy.

Jak je sobie zapewnić? Zacznij od sprawdzenia, jak tarasole prezentują się “na żywo”. Najbliższa okazja czeka Cię już od 22 do 24 marca* – podczas promocji WEEKEND POD TARASOLĄ! Poznaj jej szczegóły i dowiedz się, w jaki sposób przygotować Twój taras na zbliżającą się wiosnę.

Co warto wiedzieć o dniach otwartych WEEKEND POD TARASOLĄ?

W ten marcowy weekend (22-24 marca*) będziemy dostępni w salonach sprzedaży na terenie aż 29 miast w całej Polsce. W każdym z nich znajdziesz:

  • Zadaszenia tarasowe, które pozwolą Ci nie tylko poznać i zobaczyć nasze produkty, ale również – sprawdzić ich działanie „na żywo”.
  • Doświadczonych ekspertów, którzy udzielają Ci wszelkich niezbędnych informacji. Opowiedzą o naszych konstrukcjach, a także doradzą, jaki typ zadaszenia sprawdzi się na Twoim tarasie. 

Ale to nadal nie wszystko! Oprócz możliwości sprawdzenia zadaszeń tarasowych czy uzyskania profesjonalnego wsparcia przy ich wyborze – mamy dla Ciebie coś jeszcze.

Zamów zadaszenie w dniach 22 marca – 12 kwietnia i odbierz gratis oświetlenie LED Spot

Zgadza się – Twój wzrok Cię nie myli! Wiemy, że jedną z głównych korzyści posiadania własnej Tarasoli jest również możliwość spędzania pod nią wiosennych oraz letnich wieczorów. Jednak, aby takie chwile były jeszcze przyjemniejsze – warto zadbać nie tylko o wystrój, ale również – właściwie dobrane oświetlenie tego miejsca.

Najbardziej optymalne rozwiązanie to instalacja wydajnego oświetlenia, które będzie zintegrowane z konstrukcją już na etapie montażu całej tarasoli. Jak pewnie się domyślasz – takie wyjście jest wygodne i szybkie z perspektywy samej inwestycji, ale przede wszystkim – pozwala zadbać o estetykę całego przedsięwzięcia. Poszczególne elementy oświetlenia są bowiem montowane bezpośrednio w lamelach, belkach przeciwwietrznych, czy rynnach dookólnych, co sprawia, że “nic nie wystaje”, a całość prezentuje się spójnie, stylowo i estetycznie.

Jakie oświetlenie trafi na Twój taras?

Jeżeli zdecydujesz się na zakup zadaszenia tarasowego w trakcie trwania promocji – zupełnie gratis otrzymasz oświetlenie LED Spot, które zostanie dopasowane konkretnie do Twojej tarasoli. Policzymy je zgodnie z naszymi standardami, co oznacza, że na każde 1,5 mkw zadaszenia – odbierzesz jeden Spot LED. Jest to bardzo wydajne rozwiązanie, które pozwoli Ci w pełni rozświetlić całą przestrzeń Twojego zadaszenia.

Jeżeli zechcesz zamówić więcej punktów LED lub wymienić je na inne rozwiązania oświetleniowe (np. LED Stip, LED Box lub LED Line) – wówczas od kosztu zamówionego przez Ciebie oświetlenia odejmiemy równowartość oświetlenia LED Spot (wyliczoną według standardu 1 punkt LED Spot na 1,5 m2 zadaszenia).

Pamiętaj: Mimo że dni otwarte w naszych salonach potrwają 3 dni* , to na skorzystanie z tej promocji masz zdecydowanie więcej czasu. Wystarczy, że zamówisz wybrany taras w okresie od 22 do 12 kwietnia 2024 r., a dopilnujemy, aby znalazło się w nim wydajne, trwałe i stylowe oświetlenie.

Zastanawiasz się, jak przygotować taras na wiosnę?

Zadaszenie tarasowe na wiosnę może zostać zorganizowane na kilka sposobów. Jeśli chcesz korzystać z jego uroków wyłącznie wtedy, gdy “pogoda na to pozwala” – czytaj: jest ciepło i bezwietrznie – cała konstrukcja może przyjąć formę otwartego tarasu wyposażonego w zadaszenie oraz stylowe dodatki. Wówczas sprawdzi się idealnie podczas wiosny oraz lata, a także w trakcie pierwszych ciepłych dni jesieni. Oczywiście, nie powinno na nim zabraknąć elementów wyposażenia takich, jak meble, dekoracje, rośliny oraz oświetlenie.

Jeżeli zamierzasz korzystać z niego cały rok – nawet gdy na zewnątrz robi się chłodniej czy wieje wiatr – dobrym rozwiązaniem będzie wybór zabudowanej konstrukcji, która ochroni Cię przed czynnikami atmosferycznymi. Wówczas możesz postawić na elementy ze szkła czy lameli (np. Shuttersy), które pozwolą Ci otwierać oraz zamykać taras zawsze, gdy tylko tego zechcesz. W tym wariancie Twoje zadaszenie może być też wzbogacone o ogrzewanie (np. za pomocą promienników ciepła).

Spędź Weekend pod Tarasolą i odbierz oświetlenie LED gratis

Dopilnuj, aby Twoje nowe zadaszenie pozostawało funkcjonalne oraz zachwycało Cię swoim urokiem za dnia, jak i po zmroku. Wszystkie szczegóły na temat akcji, czekają na Ciebie na tej stronie. Znajdziesz na niej nie tylko opis benefitów i regulamin promocji, ale również pełną listę miast i salonów, w których otrzymasz wsparcie ekspertów, a dodatkowo – zobaczysz stylowe i funkcjonalne zadaszenia “na żywo”. Spotkajmy się pod Tarasolą!

*W wybranych salonach wydarzenie odbywa się w terminie 22-23 marca. Na tej mapie znajdziesz informacje o terminie eventu w poszczególnych salonach sprzedaży.

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę