Klient: Indywidualny Biznesowy

Niech Twój taras zabłyśnie!

Przywitaj wiosnę z nami i skorzystaj z atrakcyjnych promocji podczas Weekendu pod Tarasolą w dniach 22-24 marca. Ten trzydniowy event będzie nie tylko doskonałą okazją do zakupów, ale przede wszystkim źródłem inspiracji.

Odwiedź najbliższy salon sprzedaży i sprawdź oferty specjalne. Czekamy na Ciebie w 29 miastach!

Promocje

Oświetlenie LED Spot GRATIS

Oświetlenie to absolutny must-have na każdym tarasie. Dzięki niemu jesteś w stanie zbudować nastrojowy klimat lub maksymalnie oświetlić przestrzeń. Teraz masz szansę otrzymać je GRATIS! Oświetlenie LED Spot objęte promocją liczymy zgodnie ze standardami Tarasola – a to oznacza jeden Spot LED na każde 1,5 mkw zadaszenia. Szczegółowe informacje znajdziesz w regulaminie promocji.

WYPRZEDAŻ rocznika 2023

Nasze produkty stale się doskonalą, ale nie zapominamy o starszych modelach, które wciąż są niezwykle popularne. Teraz możesz je mieć w jeszcze lepszej cenie! Modele zadaszeń oraz ceny prezentowane będą w każdym Salonie Sprzedaży indywidualnie. Skontaktuj się z najbliższym Salonem, aby poznać szczegóły promocji. Lokalizację salonu znajdziesz poniżej na specjalnie przygotowanej mapie. Nie przegap okazji na zakupy w super cenach!

DARMOWE porady ekspertów

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych doradców, którzy pomogą Ci wybrać idealne zadaszenie dopasowane do Twojego tarasu. Nasz zespół specjalistów czeka, aby znaleźć rozwiązanie które będzie spójne z otoczeniem Twojego domu, spełni Twoje oczekiwania oraz stanie się filarem stylowej i funkcjonalnej przestrzeni. Przyjdź, porozmawiaj z ekspertami i skorzystaj z promocji.

Salony sprzedaży

Znajdź najbliższy Salon Sprzedaży Tarasola:

Regulamin

Zapoznaj się z regulaminem Promocji WEEKEND POD TARASOLĄ:

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę