Klient: Indywidualny Biznesowy

Cała społeczność Tarasoli, ponad rok angażowała się w pomoc 2,5 rocznej Emilce, córeczce naszego kolegi, która zmagała się z ciężką wadą serca i potrzebowała ponad 1 mln zł na operację w Stanach Zjednoczonych.

Dzięki Waszemu niesamowitemu wsparciu, udało się osiągnąć ten cel! Operacja się odbyła, a Emilka czuje się o wiele lepiej!

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność wobec wszystkich, którzy włączyli się w tą akcje. Wasza solidarność i hojność sprawiły, że Emilka dostała szansę na zdrowe życie.

Nadal możesz pomóc!

Zachęcamy również do dalszego wsparcia! Nadal istnieje możliwość wpłaty pieniędzy na konto przeznaczone dla Emilki oraz przekazania 1,5% podatku na jej rzecz. Warto pamiętać, że Emilka nadal jest pod stałą opieką kardiologiczną, dlatego każdy gest wsparcia jest dla niej niezwykle cenny.

Weź udział w zbiórce dla Emilki

https://www.siepomaga.pl/emilia-taczala

Przekaż 1,5% podatku dla Emilki

Jeżeli chcesz pomóc indywidualnie, możesz przekazać 1,5% podatku lub przelać środki na konto fundacji:

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” podaj: 39509 Taczała Emilia

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę