Klient: Indywidualny Biznesowy

Emilka to córeczka jednego z pracowników naszej firmy. Wykryto u niej krytyczną wadę serca – anomalię Ebsteina. To oznacza, że córka jak najszybciej powinna przejść operację ratującą życie. Bez niej, jej malutkie serduszko może zatrzymać się w każdej chwili.

Emilka urodziła się w marcu 2021 roku. Badania prenatalne wykonane podczas ciąży nie wskazywały na jakiekolwiek nieprawidłowości.

Przychodząc na świat Emilka otrzymała 10 pkt w skali Apgar, lecz z minuty na minutę stan zdrowia zaczął się pogarszać, a spadająca saturacja zagrażała jej życiu. Dzięki szybkiej reakcji personelu medycznego udało się zapanować nad sytuacją i podjęto decyzję o natychmiastowym przewiezieniu dziewczynki do Kliniki Kardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie.

Po okresie hospitalizacji Emilka została wypisana ze szpitala w stanie dobrym z zaleceniem stałego przyjmowania leków i stałej opieki kardiologicznej. Obecnie, konsultacje przeprowadzane są z lekarzami z Polski oraz ośrodkiem UPMC Children’s Hospital of Pittsburgh.  Niestety, dalsze rokowania wskazują na konieczność przeprowadzenia operacji serduszka, która jest bardzo kosztowna.

Zbiórka na serce Emilki. Ratujemy serce Emilki.

Jako firma chcemy pomóc zebrać potrzebne środki.

Od kwietnia 2022 prowadzimy akcję – od sprzedanej tarasoli przeznaczamy 0,5% na zbiórkę dla Emilki. Dziękujemy! Dzięki Tobie szansa na uratowanie życia dziewczynki staje się coraz bardziej realna.

Weź udział w zbiórce dla Emilki

https://www.siepomaga.pl/emilia-taczala

Dokonaj wpłaty dla Emilki na subkonto podopiecznego w Fundacji.

Wpłaty prosimy kierować na konto, podając poniższe dane:

Odbiorca: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”

Alior Bank S.A., nr rachunku: 42 2490 0005 0000 4600 7549 3994

Tytułem: 39509 Taczała Emilia darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przekaż 1,5% podatku dla Emilki

Jeżeli chcesz pomóc indywidualnie, możesz przekazać 1,5% podatku lub przelać środki na konto fundacji:

W formularzu PIT wpisz numer: KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające – cel szczegółowy 1,5%” podaj: 39509 Taczała Emilia

Dla szybszej weryfikacji i księgowania wpłat bardzo prosimy nie wpisywać zdrobnień ani słów odmienionych przez przypadki jak również słów: dla, na, leczenie, rehabilitacja, itp. Prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę