Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Sierakowice

Imperoll – Partner Premium Tarasola

ul. Łąkowa 25
83-340 Sierakowice
imperoll@tarasola.com
tel. +48 504 055 035, +58 684 77 92

Ekspozycja w salonie Imperoll w Sierakowicach

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasola Cubic
  • System przeszkeń
  • Okiennice przesuwne Shutters

Zadaszenie tarasu i pergole w Sierakowicach – oferta

Produkujemy i realizujemy automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Sierakowic jak i całego województwa pomorskiego.

Pergole Sierakowice – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Sierakowic. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila. Następnie przedstawimy projekt i umówimy dogodny termin realizacji.  Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Sierakowicach – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Sierakowicach. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę