Klient: Indywidualny Biznesowy

Zadaszenia tarasów Tarasola Sieradz

Okna Konieczny – Partner Premium Tarasola

ul. Aleja Pokoju 7A
98-200 Sieradz
oknakonieczny@tarasola.com
tel. +48 43 822 17 59, +48 735 820 830

Ekspozycja w salonie Okna Konieczny w Sieradzu

Zapraszamy do salonu Partnera Premium, gdzie znajduje się ekspozycja produktów. Na miejscu obejrzeć można zadaszenia tarasu oraz zabudowę boczną:

  • Tarasolę Technic
  • Tarasolę Light

Zadaszenie tarasu i pergole w Sieradzu – oferta

Produkujemy i realizujemy automatyczne zadaszenia tarasów. Każdą pergolę można dostosować do swoich potrzeb i preferencji. 
Produkty z naszej oferty zwiększają możliwości wykorzystania tarasu. Efektowne pokrycia sprawdzą się zarówno na tarasie, jak i balkonie czy ogrodzie. Projekt realizujemy na terenie Sieradza jak i całego województwa łódzkiego.

Pergole Sieradz – jak wygląda realizacja projektu?

Oferujemy dostawę oraz usługę montażu na terenie Sieradza. Wystarczy, że zadzwonisz pod podany numer kontaktowy lub wyślesz maila. Następnie przedstawimy projekt i umówimy dogodny termin realizacji.  Nasze zadaszenia są solidne, stanowią ochronę przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Oferujemy najlepsze ceny w stosunku do jakości produktów. 

Każda pergola tarasowa wygląda estetycznie. Zadaszenie łatwo utrzymać w czystości. Co więcej, poszczególne elementy są odporne na zarysowania i drobne uszkodzenia. 

Pergole Tarasola w Sieradzu – przykładowe modele

Sprawdź listę modeli zadaszeń dostępnych do realizacji w Sieradzu. Skonfiguruj swoją pergolę i ciesz się wyjątkowym, klimatycznym miejscem w swoim ogrodzie. 

W tym miejscu załącz zdjęcie, projekt lub rysunek miejsca realizacji (max 5MB). Dzięki temu otrzymasz ofertę maksymalnie dopasowaną do Twoich potrzeb

Zaprojektuj swoją wymarzoną tarasolę