Klient: Indywidualny Biznesowy

System szklanych paneli przesuwnych

System przeszkleń przesuwnych to rozwiązanie, które sprawdza się w restauracjach, hotelach czy kawiarniach. Instalacja przeszkleń umożliwia wykorzystanie dodatkowej, zadaszonej przestrzeni przez większą część roku. Panele szklane są wykonane z bezpiecznego w użytkowaniu szkła hartowanego o grubości 8,10 lub 12 mm. Przeszklenia przesuwają się w poziomie, poruszając się za pomocą wózków jezdnych na profilu aluminiowym cztero- lub pięciotorowym. Bezramowe drzwi przesuwno-składane po zamknięciu są niemal niewidoczne.

Montaż szklanych paneli przesuwnych niesie szereg korzyści:

  • Uzyskanie dodatkowej przestrzeni (ogródek, taras czy patio) w której niezależnie od pogody (deszcz, wiatr, chłód) możesz obsługiwać klientów.
  • Maksymalne przedłużenie sezonu ogródkowego od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Jeśli zadbasz o wewnętrzne ogrzewanie – uzyskasz możliwość korzystania również zimą.
  • Bezinwazyjny i szybki montaż – bez czasochłonnej budowy; czas instalacji przeszkleń ogranicza się do niezbędnego minimum, prace instalacyjne nie wymagają wyłączenia obiektu z działania.
  • Przeszklenia nie powodują utraty widoczności, klienci bez przeszkód mogą korzystać z walorów wizualnych otoczenia obiektu.
  • Dopasowanie do każdego stylu i kontekstu architektonicznego – przeszklenia sprawdzą się zarówno w tradycyjnym jak i nowoczesnym budownictwie.

Nowe rozwiązania, które zwiększają komfort użytkowania systemu przeszkleń:

 

Górny zamek

Prosty sposób na zabezpieczenie tego, co znajduje się pod tarasolą. System jest zamykany od zewnątrz na klucz, zaś od wewnątrz za pomocą pokrętła.

 

 

 

Dolny zamek

Instalacja dolnego zamka umożliwia otwieranie systemu przeszkleń w prosty i szybki sposób poprzez wciśnięcie zamka za pomocą stropy. To rozwiązanie sprawdza się idealnie w tarasolach montowanych  w obiektach gastronomicznych i hotelarskich.

 

 

 

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi nowościami